תרגום מוסמך של מסמכים למטרת הגירה - USCIS

משרד תרגום הממוקם בארה"ב מציע שירותי תרגום מקצועי. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והתרגומים שלנו תמיד מתקבלים בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך בארה"ב.

אנו עומדים בקריטריונים של תרגומים מוסמכים לפי חבר המתרגמים האמריקאי

יש לנו יותר מ-10 שנות נסיון. שביעות רצון מובטחת.

  • תמיד מדוייק
  • תמיד מתקבלים ללא בעיות
  • תהליך הזמנה פשוט
שלח לנו את הקובץ המיועד לתרגום כדי לקבל הצעת מחיר

הגירה - USCIS

תרגום מוסמך של כל סוגי המסמכים. אנו מבטיחים את קבלתם ע"י השלטונות בארה"ב.

תרגום מוסמך

התרגום מגיע עם הצהרה חתומה בידי המתרגם המצהיר על נכונות ודיוק התרגום.

מקצועיות

אנו עובדים עם מתרגמים מנוסים ומקצועיים. שירות אמין ומהיר.

 

המשרד שלנו ממוקם בארה"ב ואנו מספקים שירות תרגום מקצועי בתחומים שונים. אנו עוסקים בענף התרגום מעל עשור ואנו מספקים שירותי תרגום מקצועי בלמעלה מ-150 שפות לאלפי לקוחות מרוצים.

אנו מספקים תרגום מוסמך מדויק עם אישור נוטריוני של כל מסמך שיידרש על ידי USCIS או גורם ממשלתי כלשהו. אנו מתרגמים מסמכים רשמיים, למטרת הגירה, דיפלומות, מסמכים משפטיים כגון: הסכמים, חוזים, ייפוי כוח, צוואות, הסכם מכר, רשומות רפואיות, תעודות לידה, תעודות יושר, דוחות לימודים, תעודות אוניברסיטה, תעודות נישואין, גירושין, מסמכים משפטיים, רשומות בנק, טפסי 106, תלושי משכורת, הוכחות הכנסה, תעודות בגרות, חוזים ועוד מסמכים רבים.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות!

תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית

התרגום מונח על נייר המכתבים שלנו הנושא הצהרה נוטריונית חתומה בידי המתרגום ובידי נוטריון. הצהרה זו הופכת את התרגום לרשמי והוא עומד בסטנדרטים המקובלים בארה"ב על ידי שלטונות ההגירה וגורמים ממשלתיים אחרים לתרגומים מוסמכים.

תרגום למטרת הגירה - USCIS

משרד התרגום שלנו ממוקם בארצות הברית ויש לנו נסיון רב בתרגום מסמכים למטרת הגירה. בתרגום כזה יש לשים לב ולהקפיד על הפרטים הקטנים - טעות אחת יכולה לפסול את כל הבקשה לויזה. התרגום למטרת הגירה שאנו מציעים כולל אישור חתום על ידי המתרגם ועל ידי נוטריון.

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי – American Translators Association - ATA, והלוגו של הארגון מונח על נייר המכתבים שלנו. אנו ערבים  100% לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בארה"ב בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך רשמי.

שירותי תרגום נוספים