תרגום פיננסי - דוחות בנקאיים, טפסים, העברות בנקאיות

משרד תרגום הממוקם בארה"ב מציע שירותי תרגום מקצועי של דוחות בנקאיים, טפסים, העברות בנקאיות. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והתרגומים שלנו תמיד מתקבלים בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך בארה"ב.

אנו עומדים בקריטריונים של תרגומים מוסמכים לפי חבר המתרגמים האמריקאי. יש אפשרות להמיר את הסכומים למטבע אחר

יש לנו יותר מ-10 שנות נסיון. שביעות רצון מובטחת.

  • תמיד מדוייק
  • תמיד מתקבלים ללא בעיות
  • תהליך הזמנה פשוט
שלח לנו את הקובץ המיועד לתרגום כדי לקבל הצעת מחיר

הגירה - USCIS

תרגום מוסמך של כל סוגי המסמכים. אנו מבטיחים את קבלתם ע"י השלטונות בארה"ב.

תרגום מוסמך

התרגום מגיע עם הצהרה חתומה בידי המתרגם המצהיר על נכונות ודיוק התרגום.

איכות ואמינות

אנו עובדים עם מתרגמים מנוסים ומקצועיים. שירות אמין ומהיר.

 

המשרד שלנו ממוקם בארה"ב ואנו מספקים שירות תרגום מקצועי בתחומים שונים. אנו עוסקים בענף התרגום מעל עשור ואנו מספקים שירותי תרגום מקצועי בלמעלה מ-150 שפות לאלפי לקוחות מרוצים.

אתה צריך לתרגם את הדף חשבון של הבנק? אתה צריך לתרגם דף ריכוז יתרות? אתה צריך להוכיח את התנועות בחשבון הבנק שלך? יש לנו צוות מתרגמים מנוסה שיכול לתרגם כל מסמך פיננסי עבורך. אנו מציעים שירות תרגום מהיר, והתרגום יכול להיות מוכן תוך 24 שעות או פחות. אם אתה מעוניין שנמיר את הסכומים במסמך שלך למטבע אחר – עליך רק להודיע לנו ואנו נעשה זאת בשמחה.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות!

תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית

התרגום מונח על נייר המכתבים שלנו הנושא הצהרה נוטריונית חתומה בידי המתרגום ובידי נוטריון. הצהרה זו הופכת את התרגום לרשמי והוא עומד בסטנדרטים המקובלים בארה"ב לתירגומים מוסמכים.

תרגום מסמכים פיננסים

תרגום מקצועי של דפי חשבון, ריכוז יתרות, העברות, הפקדות, חשבונות חסכון, חשבונות במטבע חוץ. אם יש לך צורך בהמרת הסכומים במסמכים למטבע המקומי - נוכל גם בזה לעזור. פנה אלינו ולקבלת הצעת מחיר חינם.

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי – ATA, והלוגו של הארגון מונח על נייר המכתבים שלנו. אנו מבטיחים שהתרגומים שלנו יתקבלו בארה"ב בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך.

שירותי תרגום נוספים