תרגום פיננסי - תרגום טופס 106, שומות מס, דוחות מס

משרד תרגום הממוקם בארה"ב מציע שירותי תרגום מקצועי של טפסי 106 ודוחות מס שונים. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והתרגומים שלנו תמיד מתקבלים בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך בארה"ב.

אנו עומדים בקריטריונים של תרגומים מוסמכים לפי חבר המתרגמים האמריקאי

יש לנו יותר מ-10 שנות נסיון. שביעות רצון מובטחת.

  • תמיד מדוייק
  • תמיד מתקבלים ללא בעיות
  • תהליך הזמנה פשוט
  • שירות אמין ומהיר
שלח לנו את הקובץ המיועד לתרגום כדי לקבל הצעת מחיר

הגירה - USCIS

תרגום מוסמך של כל סוגי המסמכים. אנו מבטיחים את קבלתם ע"י השלטונות בארה"ב.

תרגום מוסמך

התרגום מגיע עם הצהרה חתומה בידי המתרגם המצהיר על נכונות ודיוק התרגום.

מקצועיות

אנו עובדים עם מתרגמים מנוסים ומקצועיים. שירות אמין ומהיר.

 

המשרד שלנו ממוקם בארה"ב ואנו מספקים שירות תרגום מקצועי בתחומים שונים. אנו עוסקים בענף התרגום מעל עשור ואנו מספקים שירותי תרגום מקצועי בלמעלה מ-150 שפות לאלפי לקוחות מרוצים.

תרגום מקצועי של טופס 106. התרגום מונח על נייר המכתבים שלנו ונושא את הלוגו של ATA והצהרה חתומה בידי המתרגם ונוטריון. התרגום מתאים לכל מטרה ובמיוחד כדי להוכיח הכנסות. התרגום מתאים לשלטונות ההגירה. אם אתה מעוניין להמיר את הסכומים לדולרים בבקשה ציין זאת בזמן ביצוע ההזמנה.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות!

תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית

התרגום מונח על נייר המכתבים שלנו הנושא הצהרה נוטריונית חתומה בידי המתרגום ובידי נוטריון. הצהרה זו הופכת את התרגום לרשמי והוא עומד בסטנדרטים המקובלים בארה"ב לתירגומים מוסמכים.

תרגום טופס 106

תרגום מקצועי של טופס 106. התרגום מונח על נייר המכתבים שלנו ונושא את הלוגו של ATA. והצהרה חתומה בידי המתרגום ונוטריון. התרגום מתאים לכל מטרה ובמיוחד כדי להוכיח הכנסות. התרגום מתאים לשלטונות ההגירה.

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי – ATA, והלוגו של הארגון מונח על נייר המכתבים שלנו. אנו מבטיחים שהתרגומים שלנו יתקבלו בארה"ב בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך.

שירותי תרגום נוספים