תרגום פיננסי - תרגום תלושי משכורת, דוחות שכר

משרד תרגום הממוקם בארה"ב מציע שירותי תרגום תרגום פיננסי - תרגום תלושי משכורת, דוחות שכר. אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי והתרגומים שלנו תמיד מתקבלים בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך בארה"ב.

יש אפשרות להזמין המרת הסכומים במסמך המתורגם למטבע אחר. אנו עומדים בקריטריונים של תרגומים מוסמכים לפי חבר המתרגמים האמריקאי

יש לנו יותר מ-10 שנות נסיון. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם..

  • תמיד מדוייק
  • תמיד מתקבלים ללא בעיות
  • תהליך הזמנה פשוט
  • הזמן וקבל קובץ PDF במייל
שלח לנו את הקובץ המיועד לתרגום כדי לקבל הצעת מחיר

הגירה - USCIS

תרגום מוסמך של כל סוגי המסמכים. אנו מבטיחים את קבלתם ע"י השלטונות בארה"ב.

תרגום מוסמך

התרגום מגיע עם הצהרה חתומה בידי המתרגם המצהיר על נכונות ודיוק התרגום.

דיוק ומקצועיות

תרגום מסמכים פיננסים דורש דיוק מירבית. סמוך עלינו לתרגום המסמכים שלך.

 

המשרד שלנו ממוקם בארה"ב ואנו מספקים שירות תרגום מקצועי בתחומים שונים. אנו עוסקים בענף התרגום מעל עשור ואנו מספקים שירותי תרגום מקצועי בלמעלה מ-150 שפות לאלפי לקוחות מרוצים.

צריך להוכיח הכנסה למטרת הגירה? רוצה לקנות רכוש בארה"ב? צריך לתרגם תלושי משכורת כדי להוכיח הכנסה? אנו מציעים תרגום מקצועי של תלושי משכורת, תרגום טופס 106 ועוד מסמכים פיננסים שונים. התרגום נעשה מילה במילה והתוצאה שמתקבלת היא תמונת ראי של התלוש שלך. לתרגום מצורפת הצהרה חתומה בידי המתרגם שבה הוא מצהיר על הדיוק בתרגום ועל יכולתו המקצועית לתרגם מעברית לאנגלית. התרגומים שלנו עומדים בסטנדרטים הקבועים בארה"ב לתרגומים מוסמכים.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות!

תרגום מוסמך עם חתימה נוטריונית

התרגום מונח על נייר המכתבים שלנו הנושא הצהרה נוטריונית חתומה בידי המתרגום ובידי נוטריון. הצהרה זו הופכת את התרגום לרשמי והוא עומד בסטנדרטים המקובלים בארה"ב לתירגומים מוסמכים.

תרגום תלוש משכורת

תרגום מהימן ומדוייק של תלושי משכורת עם הצהרה נוטריונית חתומה בידי המתרגם ועל ידי נוטריון. אנו יכולים להמיר את הסכומים בתלוש לדולרים. בקר בדף השאלות הנפוצות כדי לקבל מושג ברור לגבי התרגומים המוסמכים.

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי – ATA, והלוגו של הארגון מונח על נייר המכתבים שלנו. אנו מבטיחים שהתרגומים שלנו יתקבלו בארה"ב בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך.

שירותי תרגום נוספים